Hakkımızda

ARPACI Danışmanlık ve Hukuk Bürosu 2009 yılında Prof. Dr. Abdülkadir ARPACI önderliğinde kurulmuştur ve halen İstanbul, Şişli ilçesinde faaliyetlerini sürdürmektedir. 

 

Her türlü hukuki probleme, akademik disiplin ile hukuk etiği ve meslek kurallarına bağlı kalarak, hızlı, pratik ve yaratıcı çözümler getirmekteyiz.  

Her biri konularında uzman avukat kadromuz ve akademisyen danışman kadromuz ile hukuki uyuşmazlıkların henüz ortaya çıkmadan çözüme bağlanması amacıyla sürekli hukuki danışmanlık ve ayrıca mevcut hukuki ihtilafların çözümü için dava aşamasında üst düzey avukatlık hizmetleri sunmayı amaçlamaktayız. 

Bu çerçevede, üst düzeyde avukatlık hizmetleri, sürekli hukuki danışmanlık, dava ve icra takibi, uzman kadromuz aracılığıyla danışmanlık, uzman görüşü ve mütalaalar ile sizlere hizmet vermekteyiz.

 

Hukuki sorunlarınıza üst düzey ve kalıcı çözümler ile hukuki destek için iletişime geçiniz.

Yasal Uyarı: Bu sitede paylaşılan bilgiler yalnızca bilgilendirme amaçlı olup, Türkiye Barolar Birliği' nin ilgili düzenlemeleri uyarınca; reklam, teklif, hukuki öneri veya danışmanlık teşkil etmez. Sitede sunulan bilgiler hakkında ARPACI Danışmanlık ve Hukuk Bürosu sorumluluk kabul etmez. Bu sitede paylaşılan tüm veriler ARPACI Danışmanlık ve Hukuk Bürosun' a ait olup, hak sahibinin yazılı izin olmaksızın kopyalanması, alıntı yapılması, her ne surette olursa olsun yayınlanması ve kullanılması yasaktır.

Copyright © 2016 ARPACI Danışmanlık ve Hukuk Bürosu

FOLLOW US:

  • White LinkedIn Icon
  • w-facebook
  • Twitter Clean