top of page

Çalışma Alanlarımız ve Hizmetlerimiz

ARPACI Danışmanlık ve Hukuk Bürosu, uzman avukat ve danışman kadrosu ile gerek gerçek kişi gerekse de tüzel kişi müvekkillerinin hukuki sorunlarının çözümünde; mesleğin ve ulusal ahlakın gerekliliklerine uygun, yenilikçi, pratik, etkin ve tam bir hukuki beceriyi içeren danışmanlık ve avukatlık hizmeti sunmaktadır.

 

Konularında gerekli akademik birikim ve tecrübeye sahip olmasının yanı sıra, genç ve dinamik yapıdaki kadromuzla, yurt genelinde ve yurt dışında, yerli ve yabancı müvekkillerimize uzman akademisyenlerin desteği ile Hukuki Danışmanlık hizmetleri başta olmak üzere, Her türlü hukuki uyuşmazlık ve dava takibi konusunda ve ayrıca, hukukun diğer alanlarında hizmet vermekteyiz. 

 

Türkiye' de çok ciddi bir ihtiyaç haline gelen "Önleyici Hukuk" ilkesini benimsemiş bir hukuk bürosu olarak; hukuki ihtilaf çıkma ihtimalini ve bu sebeple oluşacak zaman, emek ve para kaybını asgariye indirmek için Hukuki Danışmanlık hizmetlerini, profesyonel olarak sizlere sunmaktayız.

 
Hukuk büromuz, tüzel kişi müvekkillerinin ihtiyaç duyduğu şirketler hukukuna yönelik konuların her türüyle ilgili profesyonel sürekli danışmanlık hizmeti sunduğu gibi; şirketlerin olası hukuki ihtilaflarının gerek dava gerekse de tahkim yargılaması ile çözümü noktasında da hızlı, pratik, maddi ve manevi kaybı en aza indirgemeyi amaçlayan avukatlık hizmetlerinin verilmesi noktasında tam bir hukuki donanıma sahiptir.

 
Gerçek kişi müvekkillerimizin karşılaştıkları özel hukuk ve ceza hukuku alanlarındaki hukuki sorunlarının çözümü noktasında da büyük bir titizlikle verilen hukuki danışmanlık hizmetimiz, gayrimenkul hukukundan ceza hukukuna, aile hukukundan iş hukukuna, icra hukukundan tüketici hukukuna kadar varan geniş bir perspektifi kapsamaktadır.

 

Bu çerçevede, üst düzeyde avukatlık hizmetleri, sürekli hukuki danışmanlık, dava ve icra takibi, uzman kadromuz aracılığıyla danışmanlık, uzman görüşü ve mütalaalar ile de sizlere hizmet vermekteyiz.

 

Hukuki sorunlarınıza üst düzey ve kalıcı çözümler ile hukuki destek için irtibata geçiniz.

 

Hizmet verdiğimiz başlıca alanlar: Medeni Hukuk, Borçlar Hukuku, Ticaret Hukuku, Ceza Hukuku, Deniz Ticareti Hukuku, Gayrimenkul Hukuku, İcra ve İflas Hukuku, Milletlerarası Tahkim, Milli Tahkim, Boşanma Hukuku, Şirketler Hukuku, Kıymetli Evrak Hukuku, Sözleşmeler Hukuku, Kat Mülkiyeti Hukuku, Kira Hukuku, Kooperatifler Hukuku, Müşterek Mülkiyet ve Devremülk Hukuku, Kentsel Dönüşüm Hukuku.

bottom of page